מאואר פארק ברלין

אוגוסט 2020 בברלין

המון המון אמנות, הזדמנות לראות אותנו מדריכים גם אם אתם בישראל, וקיץ נעים

בברלין יש למעלה מ-200 מוזיאונים ומאות גלריות מרתקות. אין ספק, שגם שנה שלמה של טיול בברלין לא תספיק כדי לכסות את מה שיש לעיר להציע מבחינת אמנות – וזה בלי שאפילו הכללנו אמנות רחוב

להנות מאמנות ברלינאית מרחוק

הקורונה כמובן השפיעה על הזמינות של אמנות בברלין. מרבית המוזיאונים בברלין כרגע דורשים רכישת כרטיסים מראש לחלון זמן, או מגבילים את כמות המבקרים בצורות אחרות. בתערוכות צריך לבקר עם מסיכה. 

אבל אפילו אם אתם נמצאים בישראל ולא בברלין – תוכלו לספוג לפחות מנה גדושה של אמנות ברלינאית באדיבות רועי ויקטוריה חפץ, שהיא לא רק מדריכה בברלין עם דגש על נושאים כמו אמנות (ותרבות אלטרנטיבית), אלא גם אמנית חשובה שזכתה בפרסים רבים על עבודתה ואף לכבוד נדיר של תערוכת יחיד במוזיאון ישראל. 

מדריכה בברלין מדריך ברלין אמנות אמן ברלינאי רועי ויקטוריה חפץ. הטיולים של נדב הדרכה בברלין
רועי-ויקטוריה חפץ: מדריכה וגם מעבירה סמינר על אמנות ומגדר

פרטי הסמינר

ניתן להצטרף לכל ההרצאות של ויקטוריה או רק לחלק מהן, בקישור הבא. יודגש, שאנחנו לא המארגנים של ההרצאות (ואף לא מרוויחים מהן) – רק מפרגנים לוויקטוריה שלנו, כי מגיע. 

אוכל רחוב ושוקי פשפשים

לצד התערוכות שממשיכות להתקיים יש גם שווקים – חלקם עם אמנות – שחוזרים לפעול. בין היתר יתקיימו באוגוסט שוק האוכל של “הקולטורבראווריי”, השוק “גרין מרקט” שמתמקד בלייפסטייל טבעוני (לא רק אוכל, גם חפצי נוי וחפצים שימושיים) ושווקי הפשפשים השונים

מאואר פארק ברלין