פוטסדם וגני סאנסוסי

פוטסדם וגני סאנסוסי

זמין כטיול פרטי או קבוצתי

פרטי: מדריך יעודי לקבוצה שלכם בלבד קבוצתי: התחלה מנקודת המפגש שלנו מדריכים מעולים הסיור הקבוצתי בעלות של החל מ-35 אירו לאדם

טיול פרטי מתנהל בהליכה תוך שימוש בתחבורה ציבורית אך ניתן גם – בתוספת תשלום כמובן – לערוך טיול פרטי עם רכב צמוד.

מידע נוסף​

* הטיול יוצא בכל מזג אוויר - במידת הצורך הצטיידו במטריה. יש מינימום משתתפים.   * מתי? בימים ראשון או רביעי בשעה 9:15, החל מה-1 באפריל ועד ה-31 באוקטובר. נקודת המפגש בתחנת הרכבת של האקשר מרקט Hackescher Markt, ליד ה BBQ Kitchen   * עלות הטיול 35 אירו בתשלום מראש דרך האתר; 40 אירו למשלמים ביום הטיול. בכל מקרה חובה להירשם מראש, כדי שנוכל לדעת אם יש מינימום מצטרפים ילדים מתחת לגיל 6 - חינם. הטיול מתנהל בהליכה ובתחבורה ציבורית. יש צורך להצטייד מראש בכרטיס תחבורה ציבורית לאזורים ABC . הטיול הקבוצתי כולל הפסקה למנוחה קלה באמצע הטיול. 

פוטסדם, גני סאנסוסי ווילה וואנזה

טיול לברלין איננו שלם ללא ביקור בעיר הגנים והארמונות - פוטסדאם. במרחק של פחות משלושים ק"מ ממרכז ברלין שוכנת אחת מפנינות החמד של אירופה, שהיתה במשך שנים רבות בסיסו הראשי של הצבא הפרוסי ומילאה תפקיד חשוב בהיסטוריה של האזור. ליבו של הטיול לפוטסדאם הינו הביקור בגני סנסוסי, אתר מורשת עולמית של אונסקו, גנים הנקראים לפעמים גם "ורסאי של ברלין". במהלך היום נטייל בגנים הירוקים והמרהיבים ונשמע את סיפורו המרתק של פרידריך הגדול, המלך האגדי של פרוסיה. בהפסקת הטיול נבלה במדרחוב הקלאסי והתוסס בלב הרובע העתיק והציורי של פוטסדאם. ביקור בארמונות שימו לב שלא ניתן לשלב במסגרת הטיול הקבוצתי ביקור בתוך הארמונות עצמם. הביקור בארמונות מחייב תשלום נוסף וכן הקדשת זמן של כצי שעה עד שעה (תלוי איזה מן הארמונות). בחלק מן הארמונות מחייב הביקור הרשמה לחלון זמן שבו עדיין יש מקומות פנויים. לאור כל זאת ועל מנת לאפשר לנו לכלול בטיול ביקור בגנים, בעיר העתיקה ובוילה ואנזה לא ניתן לעצור את משך הטיול למען כניסה לארמונות. עם זאת, מי שמעונין בכך יוכל להשאר בעיר לאחר סיום הטיול ולבקר בארמונות עצמם (על חשבון הצטרפות לביקור בוילה ואנזה). המדריך ישמח לספק מידע לכל מי שמעוניין בכך. לקראת החזרה לברלין תתאפשר עצירה לביקור במוזיאון הנמצא בווילה ואנזה שבה התקיים הדיון לגבי הפתרון הסופי של 'בעיית היהודים'. למרות שההחלטה על הפתרון הסופי לא התקבלה בועידה זו - ועל כך בפירוט בטיול עצמו - לועידה זו חשיבות רבה בהבנת השתלשלות העניינים שהביאה לשואת יהודי אירופה. ינתן הסבר הסטורי על הועידה וחשיבותה וכן (במידה ומסגרת הזמן תאפשר זאת) ינתן זמן לביקור בתערוכה שבמקום. הטיול לפוטסדם מתקיים מתחילת אפריל ועד סוף אוקטובר, קרי מתחילת האביב ועד סוף הסתיו. בחודשי החורף הגנים עירומים והפסלים מכוסים והביקור בגנים, שהוא לב הטיול, איננו מושך כמו בחודשי הקיץ.

טבלת מחירים

פוטסדם - טיול מלא ברכב
עד 6 משתתפים
€600
 • משך הטיול - 6 שעות
 • איסוף מן המלון או מנקודה נבחרת אחרת
 • הטיול מתנהל ברכב פרטי בשילוב עם הליכה
פוטסדם - הטיול המלא
עד 8 משתתפים
€280
 • משך הטיול - 6 שעות
 • איסוף מן המלון או מנקודה מבחרת אחרת
 • הטיול מתנהל בהליכה תוך שימוש בתחבורה הציבורית
פוטסדם - טיול מקוצר ברכב
עד 6 משתתפים
€530
 • משך הטיול - 5 שעות
 • איסוף מן המלון או מנקודה נבחרת אחרת
 • הטיול מתנהל ברכב פרטי בשילוב עם הליכה
פוטסדם - הטיול המקוצר
עד 8 משתתפים
€250
 • משך הטיול - 5 שעות
 • איסוף מן המלון או מנקודה נבחרת אחרת
 • הטיול מנהל בהליכה תוך שימוש בתחבורה הציבורית
מדיניות ביטולים

עד 7 ימים טרם יום הטיול – 100% החזר

3-6 ימים טרם יום הטיול – 50% החזר

72 שעות ופחות טרם יום הטיול – אין החזר

 
פשוט ובטוח

אנו עובדים עם חברות האשראי הגדולות, פייפאל ומקבלים גם העברות בנקאיות. 

 
מחיר

כל המחירים כוללים מע"מ, דמי תשלום והדרכה וכן ביטוח חובה הקבוע בחוק הגרמני. 

מה לא כלול?

כרטיסים לשימוש בתחבורה ציבורית, דמי כניסה לאתרים אם יש, אוכל ומשקאות (אלא אם מצויין במפורש אחרת) וטיפים למדריכים.


גמיש

המדריך יאסוף אתכם מלובי המלון שלכם או בכל נקודה אחרת שתבחר ובזמן שנוח לכם