טיול להכרת ברלין

כמה פעמים הגעתם בטיולכם הרבים לחו”ל לאחת מהערי הבירה בדרך כלל במדינות אליהן טסתם אחרי הפתחם של ה”שמיים” כאן אבל חזרתם עם מין הרגשה של – באמת היינו שם, אפילו נהנינו, אכלנו טוב וזול, אבל באמת הכרנו את העיר שבה היינו או רק שימנו V ברשימת הטיולים שלנו בעיקר הכדי לרוץ ולספר לחברה. 
 
ובכן, אין מה לעשות. רובינו חוזרים עם אותה הרגשה. יש גבול ליכולת שלנו בטיול פרטי לדעת ולקרוא ולהספיק לבקר במקומות החשובים ולעיתים המקומות החשובים שאף אחד לא מכיר ומעבר לזה, לשמוע את הסיפורים המעניינים על כל מקום ומקום. 
 
ומה עם טיולים מאורגנים? אפילו יותר גרוע. אתם מתנהלים בכבדות עם עוד קבוצה של אנשים שאתם לא מכירים שכל עניינם הוא להגיע לארוחה הבאה או איפה השירותים. אתם עוברים בין האתרים המפורסמים, בקושי שומעים את הההסברים ומתעצבנים על כל אלו ששואלים שאלות מעצבנות או מאחרים ביציאה בבוקר. מה עושים אם כן. איך באמת מכירים מקום. איך לא מבזבזים עוד טיול על קניות וצילומי סלפי?
 
בואו ניקח לדוגמה את ברלין. עיר מפוארת עם עבר והווה מרשימים, עיר מלאה היסטוריה, ארקיטקטורה מדהימה, קולנריה מיוחדת וכל פינה שם מספרת סיפור מעניין, בעיקר לנו היהודים. אז איך עושים באמת טיול להכרת ברלין? אז תירשמו – חברת הטיולים של נדב בברלין. כן, זהו הפתרון שלכם לטיול אמיתי להכרת העיר המדהימה הזאת וסביבותיה. החברה הטיולים של נדב בברלין קמה לפני כ 20 שנה ומורכבת מצוות מדריכים ישראלים הגרים בברלין ומכירים את העיר הזאת כמו את כף ידיהם. והם אלו שיעניקו לכם חוויה של טיול להכרת ברלין אבל לא עם עוד עשרות אנשים אלא טיול פרטי בברלין ולא סתם טיול פרטי בברלין אלא טיול פרטי בברלין בעברית. כן. לא טיול מטעם המלון או מדריך מקומי אלא טיול פרטי בברלין בעברית, בשפה שלכם, בו תכירו מקמות שאפילו לא ידעתם שקיימים. ממש טיול להכרת ברלין. לא סתם היינו. אלא באמת הכרנו. ולא רק טיול להכרת ברלין מציעה חברה אלא גם טיול פוסטדם. עיירה קסומה סמוכה לברלין. כן. גם טיול מדהים לפוסטדם תרוויחו עם חברת הטיולים של נדב בברלין. התקשרו עוד היום. בהצלחה.