insider tours logo

הטיולים של נדב ב ברלין

שאלות נפוצות על ברלין

תוכן העניינים

הגעה

ניתן להגיע לברלין עם מספר חברות תעופה מישראל.

מדי שנה משתנה היצע הטיסות מישראל. ישנן טיסות ישירות לברלין וישנן טיסות דרך יעדי ביניים (טיסות לא ישירות, "קונקשיין").

לפרטים נוספים ומידע נרחב על אפשרויות הטיסה אנא קראו את המאמר שכתבנו בנושא.

חזרה למעלה

לינה

ברלין מספקת מבחר אפשרויות לינה - מחילופי דירות ו"גלישת ספות" ועד המלונות היוקרתיים ביותר - אדלון, ריץ, הוטל דה רום. נשמח להמליץ על מלונות ספציפיים או על דירות נופש לפי העדפותיכם. אם אתם יוצרים איתנו קשר באשר ללינה, אנא ציינו את התאריכים בהם תלונו בברלין, את התקציב המשוער, ואת הדרישות המינימליות. אתם יכולים גם להתייעץ איתנו אם המלונות המוצעים ב"דיל" מסוים שאתם שוקלים לרכוש נמצאים במיקום טוב.

קחו בחשבון כי:

  • רוב חדרי המלון בברלין קטנים יותר מהמוכר לכם בארץ.
  • המרחק משולי העיר למרכזה יכול להמשך שעה ויותר בשעות הבוקר.
  • ככל שתתרחקו ממרכז העיר, המחירים ירדו, אך אפשרויות הבילוי בקרבת המלון ירדו. כלומר אם חזרתם למלון רוב הסיכויים שלא תצאו ממנו עד היום למחרת.
  • התחשבו במה שכתבו מבקרים קודמים במלון באתרים השונים, אך קחו בחשבון שרוב מי שטורח לכתוב הם אנשים שרוצים להתלונן.

למעוניינים לחפש מלונות עצמאית - אנחנו ממליצים על אתר ההזמנות בוקינג.

זוהי חברת ההזמנות הגדולה בעולם, אך יש דירות נופש ואכסניות זולות שאינן נמצאות במסד הנתונים שלהם. חברת בוקינג מתחייבת למחירים הנמוכים ביותר. שירות הזמנות הוא ללא דמי תיווך. אין גביית עמלות, דמי ניהול. ביטול הוא לרוב ללא תשלום (אלא אם כן צויין אחרת), אין גביית דמי ביטול בזמן בהתאם לתקנון המופיע בדף המלון. על מנת להסיר ספק - הזמנת מלונות דרך אתר בוקינג אינה באחריותנו ובכל תלונה יש לפנות לבוקינג ישירות או למלון. אנו כמובן נשתדל לעזור כמיטב יכולתנו.

במידה וההזמנה נעשתה ישירות דרכנו הטיפול והאחריות תהיה דרכנו.

למחפשים לינה נגישה (עם גישה למשתמשים בכיסא גלגלים): להלן כתבה שחיברנו בנושא באנגלית; ניתן גם לחפש באתר הבא רק מלונות נגישים לכיסא גלגלים בברלין, ולציין בטופס ההזמנה כי זקוקים לחדר נגיש לכיסא גלגלים. מומלץ מאוד לכתוב את מידות הכיסא כדי לוודא שהמקלחת והשירותים מתאימים בגודלם לכיסא שלכם.

חזרה למעלה

אוכל

ניתן בברלין לאכול טוב מאוד ולעיתים גם בזול מאוד - אנחנו מפרסמים מדי פעם המלצות למסעדות או לחנויות אוכל מיוחדות (כמו למשל מאמר על מסעדות דגים). במהלך ההפסקה בטיולים המודרכים שלנו בברלין, לפוטסדם או לדרזדן, המדריכים שלנו יוכלו לתת לכם טיפים ולסמן לכם על המפה רעיונות למקומות טובים לאכול בהם בברלין.

בנוסף, הכנו רשימה של מסעדות כשרות ומקומות בהם ניתן לקנות אוכל כשר בברלין.

חזרה למעלה

אירועים תרבותיים, בידור, פסטיבלים, קונצרטים ותערוכות

אנחנו מעדכנים כל שבוע את הדף "השבוע בברלין", בו אנחנו סוקרים אירועים מעניינים המתרחשים בעשרת הימים הבאים בברלין. הדף מעודכן בדרך כלל בימי שישי ואם אתם מעוניינים ליידע אותנו על אירוע המתרחש, למיטב ידיעתכם בברלין, תוכלו ליצור איתנו קשר לפני יום שישי.

לגבי אירועים מיוחדים - אנחנו מדי פעם מוסיפים מאמרים, למשל על שווקי חג המולד.

במהלך הסיורים המודרכים שלנו בברלין, אנחנו משתדלים לענות על השאלות שלכם בהפסקה ולספר לכם על אטרקציות בברלין, על אירועים רלוונטים לתחומי העניין שלכם ועוד.

חזרה למעלה

מפה של ברלין

באינטרנט כמובן ניתן למצוא מפות, כולל המפות של גוגל. אנחנו משתמשים במפות של גוגל לסימון אירועים ומופעים בברלין (כחלק מן הדף "השבוע בברלין"; ולסימון בתי-כנסת, מסעדות כשרות וכו' בברלין. הפליירים שלנו - אותם תוכלו לקבל חינם בטיולים הקבוצתיים או הפרטיים שלנו בברלין - כוללים מפה מפורטת של ברלין בחינם.

חזרה למעלה

Top