כתבות ומאמרים

[skip navigation]
עברית ברלין כתבות ומאמרים

כתבות ומאמרים


שוקי חג המולד בברלין 2017/2018

ברלין מתהדרת בעונה שלפני חג המולד בלמעלה מ-60 שוקי חג מולד. התקופה הזו, שנקראת אדוונט, מתחילה..... (המשך...)

אטרקציות מרכזיות בברלין

כל מבקר בברלין מעוניין למצות את האטרקציות החשובות של ברלין ואת האתרים המעניינים בעיר..... (המשך...)

מידע נוסף אודות הסיור לדרזדן

דרזדן נחשבת לאחת הערים היפות בעולם ומזה מאות שנים מגיעים אליה תיירים מכל העולם..... (המשך...)

מסעדות דגים בברלין

מטיילים רבים מתעניינים ושואלים אותנו על מסעדות דגים, חלקם מסיבות כשרות וחלקם מסיבות בריאותיות וחלקם פשוט אוהבים לאכול דגים..... (המשך...)

ויזות, אשרות ואבדן מסמכים

בעלי דרכון ישראלי פטורים מהצטיידות באשרת כניסה מראש לגרמניה. אשרת התייר מאפשרת לשהות בגרמניה עד 3 חודשים. ניתן להאריך.... (המשך...)

מזג האויר בברלין

למרות מיקומה וריחוקה מהים, ברלין זוכה במזג אוויר מתון, יחסית לעובדה כי היא נמצאת באזור האקלים הממוזג. תורמת לכך העובדה כי העיר נמצאת במישור הנמצא רק קצת מעל גובה פני הים.... (המשך...)

איך להתלבש בחורף בברלין

במהלך חודשי החורף (דצבמר-פברואר) כדאי להצטייד בכמה שיותר בגדים ולהוציא מהארון את הצעיף, כובע הצמר, מחממי האוזניים והכי חשוב: את התחתונים הארוכים ("גטקעס"). כאשר הטמפ' מגיעות לאפס.... (המשך...)

לרוץ בברלין

ברלין של היום גורמת לנו לחשוב על מקום עם היסטוריה בעייתית, בירה של מוסיקה ואמנות, עיר עם מעל 180 מוזיאונים ואין ספור גלריות, וגם פוליטיקה בינלאומית חשובה יש פה. מה שאולי חומק לנו לפעמים מתשומת הלב זה שברלין הפכה גם לאחת מבירות הריצה החשובות בעולם.

בגובה של 34 מטר מעל פני הים ועם אקלים יחסית נוח (ברלין לא סובלת מרוחות חזקות כמו ערי חוף רבות) ברלין היא גן עדן לחובבי ריצה. אפילו היילה גברה סלסה שיאן העולם האגדי שבר ב-2008 את שיא העולם בריצת מרתון כשרץ את מרתון ברלין בשעתיים, שלוש דקות וחמישים ותשע שניות... (המשך...)

טיסות לברלין - מדריך מקוצר

ברלין היא ללא ספק אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר בקרב ישראלים, הן עבור חופשות וטיולים והן עבור עסקים. ישנן מספר אפשרויות לטוס מת"א לברלין ובמאמר זה אסקור כל אחת מהן.... (המשך...)


[go top]
Website created by Digramm Media